Notice: Undefined index: options in /home/lrgrxtic/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 93
İçeriğe geç

Lr Çelik Grup

Bizi Yakından Tanıyın

İzmir’deki genel merkezimiz ve 9 farklı şehirdeki depolarıyla, ikinci el çelik alış ve satışında güvenle yanınızdayız.

20 yıllık tecrübesi ve geniş tedarikçi ağı ile en hızlı çözümü sağlıyoruz.

Satmak istediğiniz çelikleri; Letgo, Facebook, Instagram ve Web sitemizde yayınlayarak geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz.

İşinde uzman ve deneyimli kadrosu ile iş güvenliği ve sağlığı kurallarına tam olarak uyarak, Avrupa standartları kalitesinde çalışmayı prensip edinmiş, yaptığımız işi önce kendimiz beğenerek, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya çalışan profesyonel bir grubuz. Çelik yapı konusunda sürekli gelişme anlayışını benimsemiş ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına ivme kazandırmıştır. Deneyimli ustalarımız ve teknik kadromuz ile alanında ön fizibilite çalışması yapıp pratik ve hızlı bir şekilde projeleri hayata geçirmekteyiz.

Neden Biz?

LR Ankara Çelik Konstrüksiyon Ltd. Şti. müşterilerinin beklentisi olan yüksek kalite, zamanında teslim ve uygun fiyat için yeterli donanıma sahip ekip ve makine donanımını bünyesinde bulundurmaktadır.

Yurt içinde ve yurt dışında çelik yapı alanında kaliteden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir. ikinci kalite demir, ikinci kalite çelik, ikinci kalite boru profil, ikinci kalite sandviç panel, trapez saç, sandviç panel, ikinci kalite hadde profil, ikinci kalite npu, ikinci kalite köşebent, ikinci halite hea, ikinci halite heb, ikinci halite silme lama

Sertifikalarımız